Výstavba prvej fázy One Fashion Outlet sa skončila

BRATISLAVA 28. októbra (WEBNOVINY) – Prvá fáza výstavby One Fashion Outlet (OFO) vo Voderadoch sa skončila. Informovali o tom na pondelňajšej tlačovej konferencii zástupcovia developerskej spoločnosti Realiz.

„Slovensko, ako jediné z okolitých krajín, doteraz nemalo vlastný outlet. Sme hrdí na to, že sa nám podarilo dodržať termín a outletové centrum otvárame tak, ako sme pred rokom pri položení základného kameňa sľúbili,“ povedal project director OFO Vladimír Kozár.

Nákupné centrum vo Voderadoch počíta ročne s 1,5 až 2 mil. návštevníkov nielen zo Slovenska, ale aj z Maďarska, Rakúska a Českej republiky.

Prvá fáza výstavby s 15 tis. metrami štvorcovými predajnej plochy si vyžiadala celkovú investíciu vo výške 30,5 mil. eur. Návštevníci majú k dispozícii 70 obchodov, dve reštaurácie a tri kaviarne. V outletovom centre sa nachádza 1 300 parkovacích miest a prácu by v ňom malo nájsť približne 300 zamestnancov. OFO otvorí svoje brány pre verejnosť 30. októbra.

Kliknutím na akýkoľvek link/funkcionalitu kdekoľvek na tejto webovej stránke nám dávate Váš výslovný a automatický súhlas s používaním cookies na uloženie informácií vrátane prvého cookie, ktorý bol vytvorený pri otvorení tejto webovej stránky a rovnako vyslovujete súhlas s podmienkami použitia stránok poistenie.sk. Viac informácií...