Zjednodušte si podnikateľský život

2.10.2012

BRATISLAVA 2. októbra (WBN/PR) – Spoločnosť SuperFaktúra myslí práve na živnostníkov a malé firmy. Okrem služby umožňujúcej tvorbu a evidenciu faktúr prichádza na trh s novými vylepšeniami.

Profesionálne faktúry
Základom sú profesionálne faktúry, ktoré si dokážete vytvoriť bez softvéru kdekoľvek sa nachádzate. Môžete si ich prispôsobiť a použiť vlastné logo, pečiatku aj podpis.

Platby online aj mobilom
Vložte do svojich faktúr QR kód podľa štandardu by square a umožnite svojim klientom zaplatiť ich mobilom. Urýchlenie platieb môžete docieliť aj pomocou online platieb. Pri použití tejto funkcie, obdrží klient online faktúru s tlačítkom, cez ktoré sa mu načítajú všetky údaje potrebné k úhrade v online bankingu.

Automatické odosielanie opakujúcich sa faktúr
Každá firma nájde medzi svojimi zákazníkmi takých, ktorým pravidelne vystavuje faktúru v tej istej výške a znení. Nebolo by teda jednoduchšie vystaviť takúto faktúru raz a potom prikázať programu, aby ju v určitom intervale vystavil a odoslal e-mailom či poštou? SuperFaktúra to dokáže.

Hybridná pošta
Nevyhnutnou súčasťou podnikania je posielanie faktúr. Hybridná pošta ušetrí čas aj peniaze. Kúpou virtuálnej poštovej známky môžete odoslať faktúru s vlastným logom na obálke Slovenskou poštou z pohodlia domova či teplej kancelárie.

Rôzne meny a cudzie jazyky
Vystavovanie a odosielanie faktúr v českých korunách, forintoch či dolároch je od teraz hračkou. Táto aplikácia podporuje väčšinu cudzích mien. Faktúry môžete odosielať v slovenčine aj angličtine.

Synchronizácia s e-shopom
Vďaka vytvorenému rozhraniu majú majitelia e-shopov možnosť vystavovať faktúry v SuperFaktúre automaticky. Jednoduchý klient uľahčí implementáciu, vďaka ktorej nie je potrebné vystavovať v e-shope proforma faktúry a následne v SuperFaktúre zadávať údaje nanovo. Táto služba zautomatizuje prenos údajov medzi aplikáciami na pozadí a zjednoduší fakturačný proces.

Multiuser – jediné konto pre celú firmu
Ste malá firma a chcete aby viacerí pracovníci mali prístup k vašim faktúram či úhradám? V tom prípade potrebujete prístupy pre každého zvlášť, najlepšie aj so zadefinovanými právami. Asistentke stačí prístup k nahliadnutiu, účtovníčky by mali mať možnosť vytvoriť a odoslať faktúru. A aby náhodou nevytvorili faktúru s tým istým číslom, či nerobili zmenu na rovnakej faktúre, systém zabezpečí aj exkluzivitu prístupu a editovania.

Evidencia nákladov
Reálne náklady alebo paušálne výdavky? Večná otázka živnostníkov. SuperFaktúra ponúka dôkladnú evidenciu nákladov podľa kategórií, dodávateľa či tagov, prípadne možnosť pripojiť odfotené alebo oskenované doklady. Taktiež vie porovnať oba spôsoby výdavkov konkrétneho užívateľa a vyhodnotiť, či je výhodnejšie evidovať reálne náklady alebo paušálne výdavky.

Žiadne inštalovanie, žiadna strata dát
SuperFaktúra, na rozdiel od náročných a drahých fakturačných softvérov funguje ako online aplikácia, takže prístup na internet je to jediné čo podnikateľ potrebuje, aby sa dostal k svojim dátam z ktoréhokoľvek miesta. Geograficky oddelené datacentrá garantujú bezpečnosť dát, ktorá je porovnateľná so zabezpečením bánk.

A čo ešte?
Táto aplikácia zjednoduší podnikateľský život aj vďaka pekným prehľadným grafom a štatistikám, možnosti vystavovania zálohových faktúr, dobropisov či odosielania upomienok. Párovanie úhrad, aj tých čiastočných vám napovie, koľko peňazí vám ešte chýba.

SuperFaktúra je vašou online asistentkou. Zabezpečí vám všetko pod jednou strechou, kdekoľvek sa nachádzate – až na teplú kávu.

Uľahčí vám podnikanie kdekoľvek sa nachádzate. A vám ostane čas na teplú kávu.