Nachádzate sa tu

Európska cestovná poisťovňa

Rakúska poisťovňa Europäische Reiseversicherung AG na Slovensku pôsobí pod názvom Európska cestovná poisťovňa. Spoločnosť existuje od roku 2006 a zameriava sa výlučne na poistenie liečebných nákladov v zahraničí, poistenie storno poplatkov a na ostatné pripoistenia týkajúce sa cestovného poistenia.

Pobočky a kontakty Európskej cestovnej poisťovne

Sídlo spoločnosti

Európska cestovná poisťovňa Bratislava

Europäische Reiseversicherung AG
Pribinova 25
811 09 Bratislava
Infolinka:  02/544 177 04
Núdzová linka: +421 2 544 177 11

Produkty Európskej cestovnej poisťovne

Tlačové správy

BRATISLAVA 17. februára (WEBNOVINY) - Univerzitná nemocnica Bratislava (UNB) nasadila uplynulý rok vyššie tempo, počty operovaných pacientov dosiahli doterajšie maximá. Historicky najvyššie čísla eviduje i pri hospitalizáciách a ambulantných vyšetreniach.

BRATISLAVA 17. februára (WBN/PR) - Inšpekčná a certifikačná spoločnosť TÜV SÜD Slovakia, prostredníctvom svojej ruskej sestry, dokáže výrazným spôsobom pomôcť slovenským výrobcom a exportérom presadiť sa na trhoch colnej únie.

BRATISLAVA 17. februára (WEBNOVINY) - Na Slovensku vykazuje aktivity spojené so spoločenskou zodpovednosťou (CSR) 57 % firiem. Vyplýva to z prieskumu poradenskej spoločnosti KPMG. Celosvetovo tak robí 71 % podnikov, čo je nárast o 7 % oproti roku 2011.

BRATISLAVA 17. februára (WBN/PR) - Členské spoločnosti Asociácie inovatívneho farmaceutického priemyslu (AIFP) vynaložili v roku 2013 na marketing, propagáciu a nepeňažné plnenie pre poskytovateľov zdravotnej starostlivosti spolu 20 081 207,87,-€.

MILÁNO 17. februára (WEBNOVINY) - Automobilka Fiat požiadala taliansku centrálnu banku, aby udelila jej finančnej divízii, spoločnosti Fga Capital, povolenie zmeniť sa na banku. Automobilka tak chce znížiť svoje náklady na financovanie.