Home

Nachádzate sa tu

Poistenie vozidiel

Zorientujte sa v zložitom svete poistenia a v množstve produktov poistenia vozidiel. Nižšie nájdete jednotlivé produkty, v prípade potreby nás neváhajte kontaktovať:


Poraďte sa s nami o poistení vozidiel

0948 117 707
alebo nám napíšte e-mail na adresu poistenie@poistenie.sk

a my vám spracujeme ponuku do 2 pracovných dní.


Povinné zmluvné poistenie

PZP je povinné poistenie, ktoré musí mať platné každé motorové vozidlo a príves (náves), ktoré sa zúšastňujú cestnej premávky. Na našich stránkach nájdete podrobné informácie a dokumenty o všetkých aspektoch PZP, môžete podať výpoveď poistenia, alebo aj porovnať cenu poistky na svoje auto a uzatvoriť poistenie online.

 

Havarijné poistenie

Kasko poistenie kryje škody spôsobené zničením, haváriou, živelnou udalosťou, krádežou, alebo vandalizmom. Porovnajte na našich stránkach havarijné poistenie a uzatvorte ho v najlepšej poisťovni. Dočítajte sa o všetkých špecifikách tohoto poistenia, alebo sa poraďte s našimi odborníkmi.

 

Poistenie sedadiel

Úrazové poistenie sedadiel v aute kryje škody na zdraví spôsobené spolucestujúcim. Vyberte si variant poistenia a kryte svojich spolucestujúcich až do výšky 70 000 Eur pri smrti, alebo trvalých následkoch. Uzatvorte poistenie online, alebo sa poraďte s našimi odborníkmi.

 

Poistenie finančnej straty GAP

GAP je poistenie finančnej straty pri totálnej škode na motorovom vozidle. Nahrádza rozdiel medzi poistným plnením z havarijného poistenia a obstarávacou cenou nového vozidla. Poraďte sa s nami!