CCC oslávila rok na Slovensku

12.4.2013

BRATISLAVA 12. apríla (WBN/PR) – Európska sieť predajní CCC, zameraná na štýlovú a cenovo dostupnú obuv, oslávila rok od príchodu na Slovensko. Pri tejto príležitosti predstavila aktuálnu jarnú kolekciu plnú farieb, trendy vzorov a módnych vychytávok.

Značka, ktorá je prostredníctvom 800 predajných miest prítomná v 9 krajinách Európy, má na Slovensku už 19 predajní. V razantnej expanzii pokračuje aj v tomto roku, a to vstupom na trhy Rakúska, Slovinska a Chorvátska, ale aj v plánovanom rozširovaní predajnej siete na Slovensku.

„Úspech našej značky u slovenských zákazníkov nás príjemne prekvapil. V uplynulom roku sme na Slovensku obuli viac ako 650-tisíc párov nôh a v tomto roku plánujeme otvoriť ďalších 13 predajní“, povedala Alena Langová, marketingová manažérka CCC pre Slovensko.

Značka CCC oslávila svoje 1.narodeniny eventom s tvárou značky CCC, Taťánou Kuchařovou, v rámci ktorého zároveň uviedla na trh novú jarnú kolekciu topánok, kabeliek a doplnkov.

O CCC
Spoločnosť CCC OBUV SK, s.r.o. je najrýchlejšie rastúca sieť predajní obuvi v Slovenskej republike. Na slovenský trh vstúpila vlani v marci. Výrobky spoločnosti sú určené pre široké spektrum zákazníkov, počnúc najnáročnejšou klientelou módnych butikov, cez klientov stredného segmentu trhu, pre ktorých pomer kvality a ceny hrá základnú rolu, až po menej náročných klientov, hľadajúcich obuv v slušnej kvalite za dostupnú cenu. Obchodná ponuka CCC má dve základné kolekcie obuvi: jarnú/letnú a jesennú/zimnú, ktoré obsahujú vyše 2 500 vzorov. Súčasťou sortimentu sú tiež módne doplnky a široký výber kabeliek. Samozrejmosťou sú ošetrovacie krémy a ďalšie prostriedky starostlivosti o obuv.

Ďalšie informácie:

Daniela Petlušová, autor článku
Daniela Petlušová

Autorka článku pracuje ako upisovateľ pre cestovné poistenie, poistenie majetku, zodpovednosti za škodu, stavebného a montážneho poistenia v slovenskej pobočke poisťovacej spoločnosti QBE Insurance (Europe) Limited.

Zobraziť články >