CCC otvára svoju 20. predajňu

24.5.2013

BRATISLAVA 24. mája (WBN/PR) – Najrýchlejšie rastúca sieť predajní obuvi na Slovensku otvorila svoju ďalšiu prevádzku. Jubilejná20.predajňa CCC sa nachádza v Nitre.

Značka zameraná na štýlovú a cenovo dostupnú obuv je s vyše 800 predajňami zastúpená v 9 krajinách Európy a neustále rastie. Na Slovensku nedávno oslávila svoje 1. výročie. „Otvorenie 20. Predajne v tak krátkom čase je potvrdením veľkého záujmu zákazníkov o cenovo dostupnú, no zároveň kvalitnú obuv, odrážajúcu vždy tie najaktuálnejšie módne trendy. Aj vďaka lojálnym zákazníkom, ktorí sa k nám pravidelne vracajú, plánujeme otvoriť tento rok ešte ďalšie predajne,“ povedala Alena Langová, marketingová manažérka CCC pre Slovensko.

Novú predajňu CCC nájdete v Galérii Tesco na Bratislavskej ulici v Nitre. V rámci otvorenia CCC ponúka uvádzacie 20%-tné zľavy na celý sortiment obuvi, kabeliek a doplnkov. V Nitre ide už o tretiu predajňu tejto módnej značky.

OCCC
Spoločnosť CCC OBUV SK, s.r.o. je najrýchlejšie rastúca sieť predajní obuvi v Slovenskej republike. Každoročne ponúka dve základné kolekcie obuvi: jarnú/letnú a jesennú/zimnú, ktoré obsahujú vyše 2.500 produktov. Súčasťou sortimentu sú tiež módne doplnky, široký výber kabeliek a prostriedky starostlivosti o obuv. Vyberie si tu naozaj každý – módni fajnšmekri aj klienti, ktorí hľadajú kvalitnú obuv za dostupné ceny. Tvárou značky je jedna z najkrajších žien sveta, modelka a Miss World Taťána Kuchařová. Na slovenský trh značka vstúpila v marci 2012.

Daniela Petlušová, autor článku
Daniela Petlušová

Autorka článku pracuje ako upisovateľ pre cestovné poistenie, poistenie majetku, zodpovednosti za škodu, stavebného a montážneho poistenia v slovenskej pobočke poisťovacej spoločnosti QBE Insurance (Europe) Limited.

Zobraziť články >