Cetelem znižuje úroky o 2%!

21.11.2013

BRATISLAVA 21. novembra (WBN/PR) – Dcéra francúzskej banky BNP Paribas pripravila limitovanú vianočnú ponuku pre Pôžičky na čokoľvek, s úrokom zníženým plošne až o 2%. Minimálna výška úroku tak klesla z 8,39% na 6,39% p.a, pričom jeho maximálna výška nepresiahne 14,89% ročne. Pôžička neobsahuje poplatky, ani ručenie ručiteľom. Akcia platí do 22. decembra 2013.

Ponuka bez chytákov

Pôžičku je možné získať ONLINE, pričom presnú výšku úroku sa záujemca o úver dozvie prostredníctvom kalkulačky, ešte pred vyplnením a posúdením jeho žiadosti. Spoločnosť garantuje fixný úrok, čiže sa nemení počas celej doby splatnosti pôžičky. Kalkulačka okrem výšky úroku prehľadne zobrazí aj ďalšie rozhodujúce parametre pôžičky – presnú výšku splátky, Ročnej percentuálnej miery nákladov (RPMN), poplatkov, či sumu celkových nákladov. Zobrazená ponuka je konečná – parametre sa nezmenia po posúdení úveru ani počas celej doby splácania úveru. Pre prípad nepredvídateľných životných situácií si záujemca môže vybrať z rôznych zaujímavých pripoistení úveru. Výsledok posúdenia sa dozvie okamžite po odoslaní žiadosti.

Žiadne poplatky

Pôžička na čokoľvek je absolútne bez poplatkov, čiže:
• bez poplatku za spracovanie či poskytnutie úveru
• bez poplatku za správu úveru
• bez poplatku za predčasné splatenie úveru
• bez poplatku za mimoriadnu splátku

Poplatky tak nepredražia splácanie a mesačná splátka ostane nízka.

Bez zbytočných prekážok

Sumu od 2 000 až do 25 000 EUR je možné získať bez ručiteľa, alebo inej formy zábezpeky. Pre poskytnutie pôžičky nie je podmienkou založenie nového bankového účtu, ani dokladovanie účelu. Pôžičku je navyše možné kedykoľvek predčasne splatiť – bez poplatku.

O spoločnosti

Cetelem je svetovým expertom na poskytovanie spotrebiteľských úverov. Je členom medzinárodnej bankovej skupiny BNP Paribas, ktorá garantuje seriózny prístup a výhodné úverové podmienky.

Riadi sa filozofiou zodpovedného úverovania. Pri jej napĺňaní starostlivo zvažuje finančnú situáciu klienta, aby predišla nadmernému zadĺženiu.

Cetelem spĺňa podmienky bezpečného a transparentného nákupu Slovenskej asociácie pre elektronický obchod, ktorej je členom, a to ako jediná finančná inštitúcia na Slovensku.

www.cetelem.sk