Chcete mať viac času? Zbavte sa „papierovačiek“

28.5.2013

BRATISLAVA 28. mája (WBN/PR) – Ak chcete mať veci pod kontrolou a získať viac času na dôležité veci, zriaďte si inkaso. Nielenže vás stojí menej ako napríklad jednorazový príkaz na úhradu, ale prináša aj množstvo ďalších výhod. „Našim klientom odporúčame platiť za dodávku elektriny a plynu inkasom. Je to jednoduchá, pohodlná a najmä bezpečná forma platenia. Stačí, ak zákazník požiada svoju banku o jeho zriadenie a ohlási číslo zmluvného účtu z faktúry za elektrinu alebo plyn. Automatické odúčtovanie platieb z účtu potom zákazníkom šetrí čas,“ tvrdí Ing. Tatiana Tilňaková, vedúca produktového manažmentu ZSE.

Pozitívne je aj to, že prípadný preplatok za dodávku elektriny a plynu vám dodávateľ pošle priamo na účet, z ktorého platíte inkaso. Keď si k inkasu navyše aktivujete elektronickú faktúru, máte o ďalšiu starosť menej.

5 dôvodov, prečo si aktivovať elektronickú faktúru od ZSE
• Uľahčíte si život a ušetríte čas;
• Získate prehľad o vašich platbách;
• Elektronickú faktúru nikdy nestratíte;
• Chránite životné prostredie;
• Môžete vyhrať skvelé ceny.

Vedeli ste, že…?
– Jeden strom môže za svojho života absorbovať z ovzdušia až tonu oxidu uhličitého.
– Vyrúbaním jedného dospelého stromu príde o kyslík viac ako 70 ľudí.
– Obyvateľ Slovenska ročne spotrebuje až 85 kg papiera. V Európskej únii je to 180 kg a v USA pripadá na obyvateľa dokonca až 300 kg papiera za rok.
– Recyklovaný papier vyžaduje o 64 % menej energie ako výroba papiera z buničiny. Navyše môže zachrániť veľa stromov.

Menej papiera, viac stromov a kyslíka
V poslednom čase sa čoraz viac hovorí o nutnosti chrániť životné prostredie. Skleníkové plyny, ktoré sa podieľajú na globálnom otepľovaní, ozónová diera, kyslé dažde alebo ťažba surovín, to všetko vplýva na kvalitu životného prostredia. A preto sa mnohé firmy rozhodli prispieť k jeho ochrane. „Naša spoločnosť sa snaží aktívne pristupovať k podpore životného prostredia. Vlastníme certifikát, ktorý potvrdzuje, že náš systém environmentálneho manažérstva spĺňa požiadavky medzinárodnej normy ISO 14001. Veľmi nás teší, že aj naši zákazníci prejavujú svoj pozitívny postoj k prírode aktivovaním elektronickej faktúry. Každý mesiac nám pribudne približne 500 registrovaných užívateľov,“ dopĺňa Ing. Tilňaková.

Zdroj: ZSE