ČSOB spolupracuje s IBM na inováciách

BRATISLAVA 26. marca (WBN/PR) – ČSOB Finančná skupina jeden z lídrov na slovenskom bankovom trhu si vybrala spoločnosť IBM za partnera pri zavádzaní inovatívnych prvkov v elektronickej komunikácii so zákazníkmi. V konkurencii ďalších firiem sa IBM presadila pri vypracovaní strategickej štúdie a dizajnu web portálu www.csob.sk, ktorý je primárnym digitálnym kanálom pre elektronické bankovníctvo ČSOB.

Všetky finančné služby poskytuje banka po zmene svojho portálu na jednej, modernej a technicky vyspelej internetovej stránke. „Spolupráca so spoločnosťou IBM nám priniesla cenné poznatky pri zvolení správnej stratégie pre náš internetový portál. IBM nám poskytla svoje bohaté skúsenosti v oblasti tvorby web dizajnu bankových stránok na základe svojich projektov s bankami po celom svete. Veľmi si ceníme aj flexibilitu a zameranie sa na potreby zákazníkov zo strany konzultantov spoločnosti IBM. Pevne verím, že dizajn našich web stránok pripravený expertami spoločnosti IBM nám pomôže pri dosiahnutí ešte lepších výsledkov v online prostredí,“ povedal Miroslav Strapoň, riaditeľ Divízie elektronických distribučných kanálov ČSOB.

Dizajn nového webu ČSOB umožňuje zákazníkom banky vyhľadať rýchlo a jednoducho všetky potrebné informácie. „Nový web portál ČSOB je plne prispôsobený širokej škále mobilných zariadení. Zákazníci ČSOB sa môžu na web portáli veľmi rýchlo prihlásiť do svojho internet bankingu a veľmi ľahko sa na stránke zorientujú a nájdu požadované informácie vďaka jej užívateľskej príťažlivosti,“ povedal riaditeľ konzultačnej divízie IBM Slovensko Igor Zeman.

O ČSOB
ČSOB Finančná skupina je jednou z najväčších a najsilnejších finančných skupín na Slovensku. Vďaka svojim členom vyniká širokým portfóliom služieb a produktov, medzi ktorými nechýbajú hypotéky, spotrebné úvery, sporiace a investičné produkty, bežné účty, ale i poistenie, stavebné sporenie, lízing či faktoring. Do ČSOB Finančnej skupiny patrí ČSOB Banka, ČSOB Poisťovňa, ČSOB stavebná sporiteľňa, ČSOB Leasing, KBC Asset Management, ČSOB Faktoring a ČSOB nadácia.

O IBM
Spoločnosť IBM je jednou z najväčších IT spoločností na svete a pod názvom International Business Machines poskytuje klientom svoje služby už viac ako 100 rokov. Celosvetovo pôsobí vo vyše 170 krajinách, pričom neustále rozširuje svoje geografické pokrytie, a zamestnáva vyše 430 tisíc zamestnancov. Poslaním spoločnosti IBM je pomocou integrovaných, flexibilných a efektívnych riešení pomáhať svojim zákazníkom redukovať náklady a zvýšiť tak ich konkurencieschopnosť na trhu.

Na Slovensku spoločnosť IBM aktívne pôsobí od roku 1990. Samostatná pobočka IBM Slovensko s.r.o. bola založená 7. decembra 1992 a jej generálnym riaditeľom je Branislav Šebo. Hlavné sídlo IBM Slovensko sa nachádza v Bratislave s pobočkami v Banskej Bystrici a Košiciach.

Kliknutím na akýkoľvek link/funkcionalitu kdekoľvek na tejto webovej stránke nám dávate Váš výslovný a automatický súhlas s používaním cookies na uloženie informácií vrátane prvého cookie, ktorý bol vytvorený pri otvorení tejto webovej stránky a rovnako vyslovujete súhlas s podmienkami použitia stránok poistenie.sk. Viac informácií...