Darujte si pod stromček výhodné stavebné sporenie

3.12.2012

BRATISLAVA 3. decembra (WBN/PR) – Vianoce a príchod nového roka sú o radosti, stretávaní sa, pokoji a oddychu. S Prvou stavebnou sporiteľňou, a. s., to všetko môžete mať. Najkrajšie obdobie roka môže byť pre vás aj výhodné. V kruhu rodiny a priateľov si môžete užívať dobrý pocit z dobrej investície do stavebného sporenia v Prvej stavebnej sporiteľni, a. s.

Reálna šanca na lepšie bývanie pod vianočný stromček
Stavebné sporenie je spojením mnohých výhod. Za jednu z najvýnimočnejších klienti považujú štátnu prémiu. Ak už v Prvej stavebnej sporiteľni, a. s., máte uzatvorenú zmluvu, poponáhľajte sa. Do konca roka ešte dosporte minimálne do 663,90 eur a získajte maximálnu štátnu prémiu. Tá je v tomto roku 10 % z vašich vkladov, maximálne 66,39 eur. Ak ešte nie ste klientmi Prvej stavebnej sporiteľne, a. s., ale chcete túto možnosť využiť, stačí, ak si uzatvoríte zmluvu a do 31. decembra 2012 vložíte rovnakú sumu. Získate tak reálnu šancu zabezpečiť si dostatok financií na nové aj lepšie bývanie.

Uzatvorenie zmluvy je stále lacnejšie
V dnešnej dobe, bohužiaľ, už 20 eur nie je taký veľký peniaz. Idete do potravín a miniete ich za pár minút. Teraz vám však len 20 eur stačí aj na uzatvorenie zmluvy o stavebnom sporení. Poplatok je totiž práve v tejto výške. Ešte prednedávnom ste museli zaplatiť0,9 % z cieľovej sumy, dnes vďaka konštantnému poplatku len 20 eur ušetríte desiatky až stovky eur.

Šťastné a veselé…
…môžu byť s Prvou stavebnou sporiteľňou, a. s., nielen tohtoročné Vianoce, ale celý budúci aj ďalšie roky. Viac ako dva milióny z vás si to už odskúšali. Veď celých 20 rokov, vám ponúkame kvalitné služby. Máme pre vás garantované úroky počas celej doby sporenia, výhodné zhodnotenie vkladov a v neposlednom rade nárok na výhodný stavebný úver s rovnako nemennými úrokmi až do jeho úplného splatenia. Do 40 tisíc eur ho dokonca dostanete bez záložného objektu či skúmania príjmu. No a dnes, si prostredníctvom obchodných zástupcov PSS, a. s., už aj poistíte svoju domácnosť či seba.

Výhodné a štedré Vianoce a ešte štedrejší nový rok 2013 vám želá Prvá stavebná sporiteľňa, a. s. / www.pss.sk