Ferratum pôžičky a výpredaje na webe sú skvelé

8.1.2014

BRATISLAVA 8. januára (WBN/PR) – Cítite sa po sviatkoch dosť vyšťavení? Peňaženka zíva prázdnotou a vám je z toho smutno? Máme pre vás niečo, čo vám vyčarí úsmev na tvári. Ako každý rok, aj teraz nás všetkých lákajú výpredaje plné krásnych vecí, ktoré sú lacnejšie než kedykoľvek predtým. To, čo ste si nemohli dovoliť pred Vianocami, je dnes zľavnené o 90%. Že na to nemáte peniaze? Tie sa vždy nájdu. Keď nie u vás, tak u nás. Vítame vás do sveta Ferratum – Supermana v oblasti rýchlych pôžičiek.

Skrášlite si začiatok roku
Vianoce a Silvester nás stáli nielen energiu, ale aj financie. Darčeky, oslavy, návštevy, večierky, hostiny a tak ďalej. Veríme, že ste to ako vždy zvládli na jednotku. Aj napriek tomu sa však potrebujete trochu potešiť aj zrelaxovať. Máme pre vás novoročný TIP číslo 1. Ferratum banka vám ponúka bleskové peniaze, ktoré bez úsilia môžu byť už zajtra vo vašej peňaženke. Že to nie je možné? Tak si to vyskúšajte.

Uvoľnite sa a kliknite na internet. Na webe ferratum.sk sa dozviete, že pre to, aby ste získali pôžičku nemusíte tráviť celé dni na úradoch a v strese. S nami stačí 5 minút a vhupnete do bezstarostného života v novom roku 2014. Naša online pôžička je totiž najrýchlejšia, bez ručiteľa a bez doloženia príjmu.

Žiadne dokladovanie, čakanie, overovanie
Nemusíte nosiť potvrdenie o príjme, čakať v strese, či vás nenájdeme v registri dlžníkov, alebo nervózne prešľapovať v banke. Stačí kliknúť na internet, či ťuknúť do mobilu a máte po starostiach. Ponúkame pôžičky do výšky 350 euro a sú tu pre kohokoľvek a na čokoľvek. Či ste mamina a potrebujete kúpiť plienky, alebo ste bez práce a potrebujete splatiť faktúru, či ste študent a chcete si vyraziť na párty… My sme tu pre vás a na nič sa nepýtame.