Konferencia CC 2014 ponúkne najnovšie informácie o realitách

6.2.2014

BRATISLAVA 6. februára (WBN/PR) – Diskusie a prednášky od najvýraznejších osobností slovenského stavebníctva a realít si budete môcť vypočuť na 8. ročníku Construction Conference už 12. 02. 2014 v Bratislave v priestoroch hotela Saffron.

Hlavnými témami konferencie budú: Realita realitného trhu na Slovensku – rozhoduje o kúpe bytu stále cena alebo už aj kvalita? Aké byty stavať a ako zaujať bonitnejšiu klientelu? V panelovej diskusii vyjadria svoje názory a postoje k daným otázkam Ján Palenčár z Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, riaditeľ STRABAG-ZIPP Development Peter Černík, výkonný riaditeľ J&T Real Estate Pavel Pelikán, konateľ spoločnosti CRESCO Group Štefan Beleš, viceprezident Spolku architektov Slovenska Štefan Šlachta a architekti Ondrej Bober z Bluhm Partner AG a Kalin Cakov z CAKOV&PARTNERS, ktorí patria k najznámejším na Slovensku. V oblasti stavebníctva naďalej figurujú aj ďalšie lákavé témy: dôvody rastúceho počtu chýb či naviacprác na stavbách, čo kryje a čo nie poistenie projektanta atď., ktoré budú diskutované pozvanými odborníkmi.

Viac informácií o programe, ďalších prednášajúcich a možnostiach registrácie si môžete pozrieť na www.cs2014.sk. Nájdete tu taktiež mená už registrovaných účastníkov konferencie.

Daniela Petlušová, autor článku
Daniela Petlušová

Autorka článku pracuje ako upisovateľ pre cestovné poistenie, poistenie majetku, zodpovednosti za škodu, stavebného a montážneho poistenia v slovenskej pobočke poisťovacej spoločnosti QBE Insurance (Europe) Limited.

Zobraziť články >