Konferencia CC 2014 ponúkne najnovšie informácie o realitách

BRATISLAVA 6. februára (WBN/PR) – Diskusie a prednášky od najvýraznejších osobností slovenského stavebníctva a realít si budete môcť vypočuť na 8. ročníku Construction Conference už 12. 02. 2014 v Bratislave v priestoroch hotela Saffron.

Hlavnými témami konferencie budú: Realita realitného trhu na Slovensku – rozhoduje o kúpe bytu stále cena alebo už aj kvalita? Aké byty stavať a ako zaujať bonitnejšiu klientelu? V panelovej diskusii vyjadria svoje názory a postoje k daným otázkam Ján Palenčár z Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, riaditeľ STRABAG-ZIPP Development Peter Černík, výkonný riaditeľ J&T Real Estate Pavel Pelikán, konateľ spoločnosti CRESCO Group Štefan Beleš, viceprezident Spolku architektov Slovenska Štefan Šlachta a architekti Ondrej Bober z Bluhm Partner AG a Kalin Cakov z CAKOV&PARTNERS, ktorí patria k najznámejším na Slovensku. V oblasti stavebníctva naďalej figurujú aj ďalšie lákavé témy: dôvody rastúceho počtu chýb či naviacprác na stavbách, čo kryje a čo nie poistenie projektanta atď., ktoré budú diskutované pozvanými odborníkmi.

Viac informácií o programe, ďalších prednášajúcich a možnostiach registrácie si môžete pozrieť na www.cs2014.sk. Nájdete tu taktiež mená už registrovaných účastníkov konferencie.

Autorka článku pracuje ako upisovateľ pre cestovné poistenie, poistenie majetku, zodpovednosti za škodu, stavebného a montážneho poistenia v slovenskej pobočke poisťovacej spoločnosti QBE Insurance (Europe) Limited.

Kliknutím na akýkoľvek link/funkcionalitu kdekoľvek na tejto webovej stránke nám dávate Váš výslovný a automatický súhlas s používaním cookies na uloženie informácií vrátane prvého cookie, ktorý bol vytvorený pri otvorení tejto webovej stránky a rovnako vyslovujete súhlas s podmienkami použitia stránok poistenie.sk. Viac informácií...