Kreatívny podnikateľ dokáže otočiť paradox na riešenie

5.2.2013

BRATISLAVA 5. februára (WBN/PR) – Ako na to sa dozviete 7.2. na workshope Creative LAB Bratislava, ktorý už po tretíkrát organizuje Good Morning Creativity (medzinárodný tím školiteľov z Paríža) v spolupráci s Connect Coworking.

“Inšpiratívny, praktický a interaktívny…” sú prívlastky, ktoré dali Kreatívnemu LABu predchádzajúci účastníci. Sú nimi prevažne mladí ľudia a začínajúci podnikatelia, tzv. Startups. Ide o jednu z mála udalostí v Bratislave, ktoré sú organizované v angličtine. LAB je totiž určený pre zahraničných podnikateľov a Slovákov, ktorí sa snažia preraziť na medzinárodnom trhu.

V skratke ide o 3-hodinový maratón kreatívneho myslenia v tímoch, kde máte možnosť vymýšľať nové nápady pre váš podnikateľský projekt. “Nejde o žiadne prednášky, ale o aktívne experimentovanie,” hovorí facilitátorka Petronela Eviaková. “Snažíme sa vytvoriť priestor pre nový spôsob vzdelávania, ktorý využíva množstvo hier, tímových úloh, vizuálnych pomôcok a hlavne praktických cvičení. Ľudia tvoria a zároveň sa učia niečo nové. Tým pádom rozvíjajú svoju kreativitu v praxi.”

Témy sú vždy nové a tak trochu netradičné. Vo februári sa dozviete o tom, ako firmy vytvorili novátorské produkty ako tablet iPad či hraciu konzolu Nintendo Wii pomocou teórie paradoxu. A budete mať možnosť použiť túto metódu na vašom vlastnom projekte.

Vstupné je 14 Eur* / 19 Eur (*pre členov Connectu).

Daniela Petlušová, autor článku
Daniela Petlušová

Autorka článku pracuje ako upisovateľ pre cestovné poistenie, poistenie majetku, zodpovednosti za škodu, stavebného a montážneho poistenia v slovenskej pobočke poisťovacej spoločnosti QBE Insurance (Europe) Limited.

Zobraziť články >