Kvalitný softvér pre bezpečnostných technikov

15.2.2012

BRATISLAVA 15. februára (WBN/PR) – Odišiel vám z firmy bezpečnostný technik? Máte v poriadku všetky technické zariadenia v budove? Kedy ste naposledy vykonali revíznu kontrolu? Neviete nájsť údaje o technickom zariadení? Ak ste dlho rozmýšľali nad odpoveďami, tak správnu odpoveď vám dá nový softvér pre bezpečnostných technikov. Slovenská spoločnosť SunSoft prináša zaujímavé softvérové riešenie pre bezpečnostných technikov, program s názvom SunSoft.VTZ. Riešenie pokrýva potreby všetkých právnických osôb, ktoré používajú zariadenia podliehajúce revíziám.

V súlade s vyhláškou

Softvérové riešenie od spoločnosti SunSoft zabezpečuje evidenciu vyhradených technických zariadení v súlade s vyhláškou MPSVaR č.508/2009 Z.z. §8. Program ponúka užívateľom kompletnú evidenciu VTZ zariadení. Aplikácia je určená predovšetkým bezpečnostným technikom a spoločnostiam, používajúcim zariadenia podliehajúce revíziám.

Evidovanie a sledovanie kontroly aj všetkých ostatných zariadení

Softvérové riešenie SunSoft.VTZ ponúka množstvo základných funkcií. V prvom rade program zabezpečuje prehľadnú evidenciu a dostupnosť všetkých dôležitých údajov o VTZ zariadeniach na jednom mieste. Umožňuje jednoduché plánovanie termínov jednotlivých revíznych kontrol vopred, tak aby bola vždy zaručená ich platnosť. Norbert Kustra zo spoločnosti SunSoft dopĺňa: „Za silné stránky programu jednoznačne považujem automatické plánovanie revízii a upozorňovanie na termíny revízií.“ Pridanou hodnotou je kontrola všetkých ostatných zariadení, ktoré nepatria medzi VTZ zariadenia, ktoré sa musia podľa právnych predpisov kontrolovať. Ide najmä o regále, rebríky, komíny, hasiace prístroje, elektrickú požiarnu signalizáciu.

Komunikuje na platforme Microsoft.NET 2.0

S programom SunSoft.VTZ je možné sa oboznámiť aj cez online prezentáciu, ktorú je možné si jednoducho objednať cez web spoločnosti SunSoft. Softvérové riešenie je vyvinuté na platforme Microsoft .NET 2.0 a využíva sofistikovaný prístup k rôznym SQL databázam MS SQL server 2005, 2008, MySQL. Aplikácia používa moderné vizuálne rozhranie a ovládacie prvky s možnosťou zmeny vzhľadu

O spoločnosti

Firma SunSoft vznikla v decembri 1991 a od začiatku svojej existencie sa venuje dvom hlavným činnostiam: vývoju ekonomického softvéru pre celoslovenský trh a regionálnemu predaju výpočtovej a kancelárskej techniky a služieb. Súčasťou produktového portfólia spoločnosti je aj tvorba riešení a predaj fiškálnych systémov so spoľahlivým softvérom modifikovaným presne pre potreby konkrétneho klienta. Bližšie informácie www.sunsoft.sk