Na pôde tlačiarne NAVI GRAF sa stretli úspešné podnikateľky

30.5.2013

BRATISLAVA 30. mája (WBN/PR) – V rámci medzinárodnej konferencie Európsky deň podnikateliek a manažérok, ktorá sa konala v dňoch 16.-18. mája 2013, majiteľka tlačiarne NAVIGRAF, Natália Bugyi Vicsápiová, privítala na pôde svojej firmy zaujímavú návštevu viac ako dvadsiatich žien – podnikateliek a riadiacich pracovníčok.

Hlavnou ideou konferencie bolo vytvoriť priestor pre vzájomný dialóg a prezentovanie názorov žien, ktoré sú v riadiacich pozíciách alebo výrazným spôsobom ovplyvňujú a konzultujú rozhodnutia v rodinných, komerčných a štátnych firmách. Organizátori podujatia privítali viac ako 200 účastníkov konferencie a predstavili desiatky zaujímavých prednášateľov a moderátor riadených diskusií.

V rámci sprievodného programu konferencie bola naplánovaná aj návšteva slovenskej tlačiarne NAVI GRAF vo Vozokanoch.

Majiteľkou a konateľkou tlačiarne je Natália Bugyi Vicsápiová, známa ako Podnikateľka roka 2011 a Slovenka roka 2012. Mimobratislavská tlačiareň Navigraf patrí medzi najefektívnejšie slovenské tlačiarne, spĺňa tie najvyššie kritéria kvality a má jedno z najmodernejších technologických vybavení. V odbornej verejnosti je vysoko hodnotený aj jej štýl riadenia.

Viac ako 20 účastníčok Európskeho dňa podnikateliek a manažérok prejavilo záujem o detailnú exkurziu tlačiarne. Okrem kancelárií manažmentu navštívili predovšetkým výrobné haly a majiteľka tlačiarne osobne vysvetlila celý postup tlače a následnej distribúcie. Návštevníčky oslovila predovšetkým vysoká profesionalita, čistota a logistika práce v tlačiarni.

Návšteva v NAVI GRAF-e trvala niekoľko hodín a stretla sa s vynikajúcou odozvou. „Bola som prekvapená a zároveň potešená záujmom a otázkami, ktoré mi účastníčky konferencie položili. Dúfam, že ich naša práca inšpirovala. Vyrástli sme z malej tlačiarne vo firmu, ktorá je dnes na trhu konkurencieschopná a dokáže uživiť takmer stovku pracovníkov. Snažila som sa popísať našu cestu k úspechu, ktorá nie je jednoduchá, navyše, ak pracujete mimo hlavného mesta a denne tvrdo bojujete o zákazníkov,“ uviedla Natália Bugyi Vicsápiová.