Orange obohatil FiberTV o nové TV stanice

7.2.2012

BRATISLAVA 7. februára (WBN/PR) – FiberTV od Orangeu od zajtra pridáva do svojej ponuky ďalšie štyri nové televízne stanice. Tri z nich sú v rámci akcie dostupné pre všetkých zákazníkov bez akéhokoľvek ďalšieho poplatku už v rámci základného balíka. Zmeny potešia najmä fanúšikov európskeho filmu, ale aj milovníkov dokumentu či športu.

Orange do ponuky svojej digitálnej televízie FiberTV od 8. februára zaraďuje divákmi očakávaný Film Europe HD, ktorý bude ako alternatíva k širokej ponuke americkej filmovej produkcie prinášať filmové lahôdky z európskych krajín. Zákazníci FiberTV ho nájdu v Rodinnom balíku 1 na kanálovej pozícii 114.

V programovej ponuke FiberTV tiež pribudnú dva obľúbené športové kanály Eurosport HD (kanálová pozícia 69) a Eurosport 2 HD (pozícia 70), ktoré nahradia ich pôvodné verzie vysielané v štandardnej (SD) obrazovej kvalite. Nadšencom historických dokumentov je zase určená nová stanica The History Channel (pozícia 91), ktorá obohatí Dokumentárny balík. Do konca marca však tieto tri nové TV kanály budú môcť sledovať všetci zákazníci FiberTV už v základnom balíku, a to bez zmeny mesačného poplatku.

FiberTV od Orangeu

S digitálnou FiberTV od Orangeu tak zákazník od 8. februára získava už v základnom balíku celkovo až 58 slovenských, českých i obľúbených medzinárodných TV staníc. Spolu v ňom nájde až 13 kanálov v HD kvalite a dve TV stanice dokonca v 3D formáte. FiberTV v balíku spolu so superrýchlym optickým internetom FiberNet (100/1 Mbit) a pevnou linkou FiberTel (30 predplatených minút) za 19,99 € mesačne navyše dáva zákazníkom ďalší benefit – službu TV archív. Zákazníci ju môžu využívať bez mesačného poplatku počas celej doby viazanosti a získajú tak prístup ku všetkému, čo bolo odvysielané na vybraných 17-tich TV staniciach za posledných 7 dní.

Viac informácií o ponuke FiberTV nájdete aj na www.orangedoma.sk a www.orange.sk.