Predchádzajte pokutám!

26.4.2012

DOLNÝ KUBÍN 26. apríla (WBN/PR) – V týchto dňoch spoločnosť SunSoft zverejnila na svojej webovej stránke demo verziu programu SunSoft.VTZ. Softvér je určený všetkým bezpečnostných technikom ako aj majiteľom vyhradených technických zariadení, ktorí chcú predchádzať plateniu pokút.

Neplaťte zbytočne
Ešte koncom minulého roka Národný inšpektorát práce SR vykonal niekoľko kontrol na zimných štadiónoch. Nepríjemným prekvapením bola výška stanovených pokút. Pre jednu prevádzku sa pohybovala priemerne až do výšky 6 800 €. Ako informoval časopis Bezpečná práca v praxi, nedostatky sa týkali prevažne technických zariadení, ktoré nemali vykonané revízne kontroly, či úradné skúšky. Program SunSoft.VTZ efektívne rieši vzniknuté problémy tým, že prehľadne eviduje všetky zariadenia VTZ. Okrem toho užívateľ je upozornený na termín, kedy je potrebné vykonať revíznu kontrolu.

SunSoft.VTZ
SunSoft.VTZ eviduje okrem samotných zariadení a k nim potrebnej dokumentácie, aj certifikáty a povolenia bezpečnostného, či revízneho technika, pokiaľ je zamestnaný priamo spoločnosťou. „Samozrejmosťou softvéru je aj evidencia všetkých zistených nedostatkov revíznym technikom a evidencia ich nasledovných odstránení,“ hovorí Ivan Barťák, technický riaditeľ spoločnosti SunSoft. A ďalej upresňuje: „Fotografie zariadení, dokumentácia ku generálnym opravám zariadení, či mailová komunikácia tykajúca sa VTZ, toto všetko softvér eviduje na jednom mieste.“

Demo verzia programu
Všetci, ktorých sa problematika VTZ týka, si môžu od dnešného dňa jednoducho vyskúšať program SunSoft.VTZ. Stačí si stiahnuť demo verziu programu do svojho počítača na stránke: .

O spoločnosti
Firma SunSoft vznikla v decembri 1991 a od začiatku svojej existencie sa venuje dvom hlavným činnostiam: vývoju ekonomického softvéru pre celoslovenský trh a regionálnemu predaju výpočtovej a kancelárskej techniky a služieb. Súčasťou produktového portfólia spoločnosti je aj softvér SunSoft.CRM a spomínaný SunSoft.VTZ. Bližšie informácie www.sunsoft.sk