SunSoft.CRM pomáha efektívne riadiť firmu

13.2.2012

DOLNÝ KUBÍN 13. februára (WBN/PR) – V čase šetrenia, znižovania nákladov a rozpočtov je na mieste hovoriť o efektívnom riadení firiem a spoločností. Majitelia firiem, ekonómovia sa snažia optimalizovať výdavky a náklady. Slovenská softvérová spoločnosť SunSoft pripravila nové softvérové riešenie pre optimalizáciu firemných procesov. Nový softvérový produkt SunSoft.CRM je toho dôkazom.

Dobrý ekonomický softvér má šetriť čas
Segment softvéru je veľmi dynamický a konkurenčný boj rastie. Klienti neustále zvyšujú nároky na softvérové spoločnosti . Reagovať na tieto výzvy je veľmi zložité.
SunSoft je spoločnosť, ktorá pružne reaguje na výzvy a pomáha svojim klientom. Norbert Kustra, riaditeľ spoločnosti SunSoft, hovorí: „Neustále sa snažíme našim zákazníkom priniesť softvérové riešenia, ktoré dokážu podporiť a rozvíjať ich podnikanie. Sme presvedčení, že dobrý ekonomický softvér má šetriť čas, tým prispieť k zníženiu nákladov a zefektívniť tú časť firmy, ktorá peniaze míňa a zároveň má pomôcť zdokonaliť a zefektívniť tú časť firmy, ktorá peniaze zarába“.

CRM = riadenie vzťahov so zákazníkmi
Softvérové riešenie SunSoft.CRM v prvom rade podporuje všetky dôležité procesy vo firme. Klientom poskytuje prehľadnú evidenciu všetkých údajov o zákazníkoch, dodávateľoch, potenciálnych zákazníkoch a partneroch. Umožňuje podrobne plánovať a sledovať projekty, marketingové, obchodné a ďalšie úlohy. Riaditeľ spoločnosti SunSoft, Norbert Kustra, pojem CRM vníma ako: „CRM je skratka pre komplexnú a pružnú správu všetkých informácií o zákazníkoch na jednom mieste“.

Efektivita a úspora času firemných procesov
Práca v systéme CRM od spoločnosti SunSoft je prehľadná a jednoduchá. Softvér podporuje prácu s ľubovoľným počtom otvorených formulárov. Silnou stránkou sú filtrácie, vyhľadávanie a zoskupovanie údajov. Každý užívateľ si tak môže individuálne prispôsobiť zobrazenie údajov v tabuľkách aj vo formulároch. Aplikácia si pri ukončení práce tieto nastavenia automaticky zapamätá.

Tímová spolupráca a zdieľanie informácií, prepojenie na MS Office
Práca v systéme CRM od spoločnosti SunSoft je tímová. Všetky informácie sú zdieľané. Je možné vidieť všetky aktivity kolegov, zadávať im úlohy a sledovať ich plnenie. Výhodou je prepojenie s ekonomickými softvérmi, čo umožňuje obojstrannú flexibilnú spoluprácu medzi obchodnými partnermi a MS Office. Systém SunSoft.CRM spolupracuje s balíkom MS Office, podporuje evidenciu príloh v rôznych formátoch a v spolupráci s aplikáciou MS Outlook poskytuje funkcie hromadných e-mailingov.

Riešenia šité na mieru
Mnohé firmy majú špecifické požiadavky na CRM systém a uprednostňujú riešenia šité na mieru. Riaditeľ spoločnosti SunSoft, Norbert Kustra, dodáva: „Naša firma ponúka základné informácie o aplikácii CRM na webovej stránke alebo na mailovej adrese obchod@sunsoft.sk. Záujemcom poskytujeme bezplatné on-line alebo osobné prezentácie a analýzy, na základe ktorých vypracujeme konkrétnu ponuku riešenia, prispôsobenú individuálnym potrebám danej firmy.