Panorama City: Prvých 100 bytov predaných za päť dní

7.3.2013

BRATISLAVA 7. marca (WBN/PR) – Od 1. marca kedy bol spustený predaj Panorama City našlo svojho majiteľa viac ako 100 bytov. Najväčší záujem je podľa očakávaní o dvojizbové a trojizbové byty. V priebehu piatich dní sa predalo 45 dvojizbových a 33 trojizbových bytov.

„Sme spokojní, že projekt Panorama City klientov zaujal. Očakávali sme, že bude úspešný, ale mimoriadny záujem prekonal aj naše najlepšie očakávania. Predaj za predpredajové ceny sa teda skončil. Vzhľadom na to, že by sme si radi priazeň klientov udržali, rozhodli sme sa za zvýhodnené ceny ponúknuť ďalších sedemdesiat bytov. Ceny budú o niečo vyššie oproti predpredajovým, ale stále výhodnejšie ako konečné ceny,“ informuje Katarína Krajňáková hovorkyňa J&T Real Estate.

Dvojizbový byt bude možné aj naďalej kúpiť aj za cenu pod 100 tisíc eur s DPH vrátane štandardného vybavenia a pivničnej kobky. Ceny trojizbových bytov sa pohybujú od úrovne 138 tisíc eur s DPH.

K bytom ponúka Panorama City výnimočné benefity ako úročenie splátok do výšky 2,5% p.a. plus bonus 1%, celosezónny skipass do najlepších slovenských lyžiarskych stredísk a permanentku do fitnescentra Golem Club v Tower 115.

Na Pribinovej ulici 19 v Bratislave vedľa galérie Eurovea je od 1. marca otvorený Panorama City Showroom, kde môžu návštevníci vidieť vzorové byty s vernou simuláciou výhľadov na Bratislavu.

Obrazom: Ukážka vzorového bytu v Panorama City

O projekte PANORAMA CITY
Najvyššie obytné veže Panorama City vyrastú iba niekoľko krokov od dunajskej promenády v blízkosti galérie Eurovea na Landererovej ulici. S výškou 108 metrov sa stanú súčasťou novej panorámy hlavného mesta. Panorama City prinesie do lukratívnej lokality Starého mesta šesť stoviek nových bytov a takmer 950 parkovacích miest čím významne rozšíri v súčasnosti značne obmedzené možnosti nového bývania v bratislavskom centre. Priamo pod oknami Panorama City vznikne park, ktorý bude slúžiť ako oddychová zóna pre obyvateľov veží a zároveň prinesie do centra mesta viac zelene.

Viac informácií o projekte nájdete na www.panoramacity.sk

O spoločnosti J&T REAL ESTATE
J&T REAL ESTATE, a.s., patrí medzi lídrov realitného trhu v strednej Európe, najmä na Slovensku a v Českej republike. Spoločnosť sa zameriava na realizáciu rezidenčných, kancelárskych, priemyselných a hotelových projektov. Vlajkovou loďou developera je projekt RIVER PARK v Bratislave. GRAND HOTEL KEMPINSKI HIGH TATRAS, kancelársky TOWER 115 v Bratislave, obytný súbor KARLOVESKÉ RAMENO, PROSEK POINT či luxusné REZIDENCE KAMPA v Prahe sú len zlomkom projektov J&T REAL ESTATE. V príprave sú ďalšie, ako napríklad ZUCKERMANDEL, PANORAMA CITY a iné.