Plyn aj elektrina výhodne a spoľahlivo od SPP

4.5.2012

BRATISLAVA 4. mája (WBN/PR) – SPP má od apríla v ponuke nový cenový produkt pre podnikateľov SUPERVÝHODNE BEZ OBMEDZENIA, vďaka ktorému môžu získať plyn až do 10 % lacnejšie oproti cenníkovým cenám, a to aj bez dodržania dohodnutého objemu spotreby. Po vstupe SPP na trh s elektrinou od začiatku tohto roka je nový produkt ďalším príspevkom ku kompletnej ponuke energií od SPP. Vďaka výhodnej a spoľahlivej ponuke plynu aj elektriny sa SPP stal ideálnou voľbou pre všetkých podnikateľov, ktorí majú záujem odoberať plyn aj elektrinu od jedného dodávateľa, a zároveň využiť zázemie a komfortnú obsluhu, ktorú vie poskytnúť iba veľký hráč s celoslovenskou pôsobnosťou.

Zemný plyn od SPP: Výhodné cenové produkty so zaujímavými úsporami

V oblasti dodávky zemného plynu ponúka SPP zákazníkom z radov maloodberateľov niekoľko výhodných cenových produktov. Najnovším v ponuke je SuperVýhodne bez obmedzenia na rok alebo na dva, ktorý má jednoduché podmienky a odberateľa nenúti sledovať svoju spotrebu. Úspora môže dosiahnuť až do 10 % oproti cenníkovým cenám SPP. Produkt je vhodný napríklad pre odberateľov, ktorých podnikanie je ťažko predvídateľné z dôvodu zložitej hospodárskej situácie, alebo podlieha sezónnosti či závisí od vývoja počasia, ale ocenia ho tiež podnikatelia, ktorí na trhu ešte iba začínajú. V portfóliu SPP je zároveň produkt Výhodne Extra na rok alebo na dva roky, vďaka ktorému má zákazník pri dodržaní dohodnutých podmienok istotu zníženej sadzby za odobratý plyn za služby obchodníka o vopred stanovenú hodnotu (€/kWh). Ďalším zaujímavým produktom je Fixná cena, pomocou ktorého si odberateľ môže presnejšie plánovať svoje náklady za dodávku plynu.

Elektrina Výhodne od SPP: o 10% lacnejšie ako tradiční dodávatelia

Hlavnou konkurenčnou výhodou elektriny od SPP je predovšetkým cena, keďže elektrinu ponúka až o 10 % lacnejšie oproti tradičným dodávateľom v danom regióne. SPP zákazníkom garantuje nemennú cenu komodity počas celého zmluvného obdobia, a to aj bez viazanosti spotreby. Kvôli lepšej prehľadnosti ponúka SPP maloodberateľom tri štandardizované produkty: Jednotarif, Dvojtarif a Vykurovanie. Viac informácií nájdete na www.ElektrinaVyhodne.sk

Možnú úsporu podnikateľov za dodávku elektriny a plynu pri výbere produktov od SPP ilustrujú nasledujúce modelové príklady:

 TYP PODNIKATEĽASpotreba plynu / rok (MWh) Úspora za plyn s produktom SPP SuperVýhodne bez obmedzenia / rok (€)*Spotreba elektriny / rok (MWh)Úspora s produktom Elektrina Výhodne od SPP / rok (€)**Celková úspora s produktmi od SPP pri dodávke oboch energií  Menšia obchodná spoločnosť  13,8 MWh 57 €12 MWh168 €225 € Menšia pekáreň 74,8 MWh 307 €44 MWh617 €924 €Materská škola110 MWh451 €65 MWh974 €1 425 €

* úspora je oproti cenníkovým cenám SPP, produkt je v ponuke SPP od 1. apríla 2012
** úspora je oproti cenníkovým cenám tradičných dodávateľom elektriny

6 DOBRÝCH DÔVODOV, PREČO MAŤ PLYN AJ ELEKTRINU OD SPP

Výhodná cena
S produktami od SPP pre podnikateľov získate zaujímavú úsporu, a to aj bez obmedzenia odberu plynu. Tým flexibilne reagujeme na možné výkyvy z dôvodu zmien vo vašom podnikaní. Elektrinu vám ponúkame o 10 % výhodnejšie ako tradiční dodávatelia v jednotlivých regiónoch.

Spoľahlivosť a stabilita
Tradícia značky SPP je preverená dlhoročnými skúsenosťami z pôsobenia na trhu so zemným plynom, kde sa na nás spolieha viac ako 1,3 milióna domácností a 40 000 firemných zákazníkov.

Servis a dostupnosť
Máme najväčšiu sieť 19 zákazníckych centier po celom území Slovenska. Všetko potrebné s nami vybavíte aj na webe www.spp.sk, na www.ElektrinaVyhodne.sk či telefonicky na Biznis linke SPP 0850 111 565.

Pohodlná zmena dodávateľa
Ak sa rozhodnete stať našim zákazníkom v elektrine, všetko potrebné vybavíme za vás. Nie je potrebná výmena elektromeru.

Férovosť
Žiadne skryté poplatky, žiadne chytáky, iba jasné podmienky a férový prístup.

Poradenstvo
Bezplatne vám poradíme v našej Poradni s odborníkom na www.spp.sk, ako môžete využívať energie ešte výhodnejšie.

Ako získať podrobné informácie o produkte SUPERVÝHODNE BEZ OBMEDZENIA od SPP:
• osobne na jednom z 19 Zákazníckych centier SPP
• telefonicky na Biznis linke SPP 0850 111 565 (počas pracovných dní od 7.00 do 20.00 h), na faxovom čísle 02/ 58 69 90 10, prípadne na e-mailovej adrese biznislinka@spp.sk.