Podnikateľský účet a úver, ktorý šetrí váš biznis

28.11.2012

BRATISLAVA 28. novembra (WBN/PR) – Asi žiadne finančné plánovanie sa dnes nezaobíde bez výhodného podnikateľského účtu, na ktorý prichádzajú alebo odchádzajú príjmy, resp. výdavky z realizovaných činností. ČSOB pre tento účel, a tiež ako základ celej podnikateľskej činnosti, ponúka balík služieb ČSOB Podnikateľské konto PLUS. Noví klienti – podnikatelia, ktorí sa do 30.11.2012 rozhodnú práve pre túto voľbu, môžu využívať ČSOB Podnikateľské konto PLUS až 3 mesiace bez poplatku za vedenie.

Štatutári a fyzické osoby – podnikatelia môžu navyše získať aj osobný účet ČSOB Pohoda na 12 mesiacov bez poplatku za vedenie. Oba balíky služieb je však možné využívať bezplatne i po uplynutí benefitu, stačí splniť jednoduché podmienky.

K podnikateľskému účtu úver bez predkladania finančných výkazov

ČSOB zohľadňuje potreby podnikateľov aj pri tvorbe úverových produktov. Podnikateľom preto ponúka možnosť získať podnikateľský úver aj bez predkladania finančných výkazov. Stačí, ak svoj účet využívajú na bežný platobný styk a už po 3 mesiacoch od ich založenia môžu získať Povolené prečerpanie KONTAKT – bez poplatku za poskytnutie. V prípade potreby, napr. financovania svojich prevádzkových nákladov, je tak podnikateľovi umožnené ísť do debetu na svojom účte.

Podnikajte so SmartBankingom

V ČSOB máte o svojich podnikateľských financiách odteraz prehľad kedykoľvek a kdekoľvek sa práve nachádzate. Vďaka aplikácii ČSOB SmartBanking získate nielen všetky dôležité informácie súvisiace s pohybmi na vašom podnikateľskom či osobnom účte, ale prostredníctvom funkcie Smart platba zaplatíte poštové poukážky alebo faktúry už veľmi rýchlo a pohodlne. Stačí, ak odfotíte kód (čiarový alebo QR) a platba, napr. vášmu dodávateľovi za tovar, bude bezpečne uhradená.

Viac informácií o komplexnej ponuke pre podnikateľov získate v ktorejkoľvek pobočke ČSOB alebo na www.csob.sk.