Portál Zlavomat.sk oddnes ponúka zákazníkom luxusnú módu

3.10.2012

BRATISLAVA 3. októbra (WBN/PR) – Portál hromadného nakupovania Zlavomat.sk ponúkol svojim návštevníkom v novej kategórii „Móda a Luxus“ viacero exkluzívnych značiek. Fanúšikovia kvality si tak môžu vybrať spomedzi nohavíc a búnd Pepe Jeans, exkluzívneho spodného prádla Calvin Klein, či voľnočasového oblečenia Valecuatro, Killah a Miss Sixty. Všetko za cenu nižšiu v porovnaní s bežnými obchodmi a outletmi o desiatky percent. Pánske nohavice Pepe Jeans tak zákazníkov napríklad vyjdú namiesto 165 eur „len“ 73 €
(www.zlavomat.sk/moda-a-luxus/tovar/6421?kampan=7&znacka=pepe-jeans).

„72% našich zákazníkov sú ženy, preto sme otvorili sekciu, kde im budeme denne ponúkať produkty svetových značiek. V ponuke, samozrejme, nezabúdame ani na mužov a deti,“ hovorí riaditeľ www.zlavomat.sk Tomáš Sroka. „Prieskumy, ktoré sme robili, nám hovoria, že Slováci radi nakupujú značkový tovar.“

Zlavomat.sk zaručuje, vďaka spolupráci s oficiálnymi zástupcami značiek, v kategórii „Móda a luxus“ originalitu všetkých výrobkov. Tovar dodá zákazníkom v priebehu 14 dní, pričom každý nakupujúci ho má právo vrátiť do 7 dni od doručenia vrátiť bez udania dôvodu.

Portál bude svojim zákazníkom prinášať denne dve až tri nové luxusné ponuky. Tí, ktorí si niečo vyberú do konca týždňa, dokonca získajú za prvý nákup v luxusnej sekcii bonus 100 kreditov (4€).

Kompletnú ponuku „Móda a luxus“ nájdete na www.zlavomat.sk/moda-a-luxus.

Zlavomat.skv minulom roku (2011) predal 250 tisíc kupónov v hodnote 3,5 milióna eur – zákazníkom tak ušetril 5,6 mil. eur. Zlavomat.sk je súčasťou Slevomat Group, ktorý je jednotkou hromadného nakupovania v strednej a východnej Európe (Čechy – slevomat.cz, zapakatel.cz, vykupto.cz, Maďarsko – bonuszbrigad.hu, Estónsko – cherry.ee, Lotyšsko – cherry.lv, Litva – beta.lt, grupinis.lt. Slevomat je aktívny aj v Bulharsku. V roku 2011 dosiahla skupina obrat približne 60 miliónov eur. Počet registrovaných záujemcov o denné ponuky Slevomat Group presahuje číslo 2 milióny. Skupina má obchodné pobočky v 39 európskych mestách.