Pred výplatou tu je Ferratum

11.2.2014

BRATISLAVA 11. februára (WBN/PR) – Poznáte ten skvelý pocit, keď vám príde výplata? Celý mesiac plánujete, na čo ju miniete. A keď k vám konečne dorazí, dlho sa u vás nezdrží. Tu nákup, tam výlet, nejaký darček a večierok a za pár dní ste opäť na suchu.

Vyhnite sa živoreniu
Určite ste sa už niekoľko krát zamysleli nad tým, či by ste dokázali z výplaty vyžiť celý mesiac bez problémov. Možno ste to niekoľko krát skúsili. Aké bolo zistenie? Museli ste sa maximálne obmedzovať, neužili ste si ani kúsok zábavy a počítali ste každý cent. Takto chcete naozaj žiť? Dá sa to urobiť aj inak!

Nie, nemusíte si začať hľadať inú prácu. Stačí na to ísť trochu múdrejšie. Vyskúšali ste už Ferratum pôžičky? Práve toto je ľahká cesta von zo živorenia. Je to jednoduché. Ste týždeň, či dva pred výplatou a potrebujete nejaký ten groš navyše? Žiadny problém! O Ferratum pôžičku požiadate v priebehu 5 minút a na druhý deň sú peniaze vaše. Keď vám príde výplata, dlh vrátite a všetko je v úplnom poriadku. žiadne zložité pravidlá, žiadne podvody.

Ako získať pôžičku?
Potrebovať budete len internet, alebo mobil. V prípade, že ste si vybrali mobil, napíšete rýchlu SMS do ktorej vpíšete konkrétne údaje, ktoré sú potrebné pre žiadosť. Ak vám viac vyhovuje internet, kliknite na akýkoľvek Ferratum web. Tam nájdete online formulár, ktorý od vás pýta pár údajov. Vyberiete si sumu ktorú potrebujete, a tiež čas, ktorý budete mať na splatenie.

Jedná sa o menšie sumy, a to 25 až 350 euro. To znamená, že nepotrebujete ručiteľa, ani splátkový kalendár. Splátky sa vracajú jednorázovo, takže vás táto pôžička nebude ťažiť niekoľko mesiacov, či rokov. Pred výplatou už nebudete musieť živoriť. Spokojný život a všetky svoje plány môžete uspokojovať postupne s nami – Ferratum.

Daniela Petlušová, autor článku
Daniela Petlušová

Autorka článku pracuje ako upisovateľ pre cestovné poistenie, poistenie majetku, zodpovednosti za škodu, stavebného a montážneho poistenia v slovenskej pobočke poisťovacej spoločnosti QBE Insurance (Europe) Limited.

Zobraziť články >