PSA Peugeot Citroën Slovakia: na služby SSE sa dá spoľahnúť

28.11.2012

BRATISLAVA 28. novembra (WBN/PR) – Stredoslovenská energetika, a. s., (SSE) je druhým najväčším dodávateľom elektriny na Slovensku a v súčasnosti aj významným dodávateľom plynu. Patrí do skupiny Electricité de France (EDF), jednej z najsilnejších energetických spoločností v Európe. Dodáva energiu aj pre trnavskú automobilku PSA Peugeot Citroen.

Dlhoročné skúsenosti a profesionalita
Vďaka dlhoročným skúsenostiam v energetike, komplexnosti poskytovaných služieb a vysokej profesionalite, je SSE obchodným partnerom pre 30 000 biznis zákazníkov. Medzi tých najvýznamnejších patrí aj spoločnosť PSA Peugeot Citroën Slovakia, ktorá je klientom SSE už od roku 2005. Súčasná produkcia trnavskej automobilky predstavuje takmer 1300 automobilov denne. Vzhľadom na náročnosť výroby a takmer nepretržitú trojzmennú prevádzku je spoľahlivá dodávka elektriny pre fabriku životne dôležitá.

„Náš dodávateľ elektriny tu na Slovensku, spoločnosť SSE, patrí do skupiny EDF a jej služby zodpovedajú vysokým nárokom, ktoré ako odberateľ máme. Rád by som vyjadril spokojnosť s kvalitou poskytovaných služieb zo strany SSE. SSE je našim strategickým partnerom pri neustálom napredovaní a znižovaní nákladov. Dúfame, že naša vzájomná spolupráca bude úspešne pokračovať“, povedal Patrice Peslier, generálny riaditeľ PSA Peugeot Citroën Slovakia.

EDF ocenená v kategórii komodít
V roku 2012 udeľovala materská spoločnosť PSA Peugeot Citroën ocenenia svojim najvýznamnejším dodávateľom vo Francúzsku. Špeciálnu cenu v kategórií komodít získala spoločnosť EDF, ktorá celosvetovo dodáva energie viac ako 37 miliónom zákazníkov.