Rezidencie MACHNÁČ vypredané ešte pred výstavbou

24.7.2012

BRATISLAVA 24. júla (WBN/PR) – Predaj bytov v bytovom komplexe Rezidencie MACHNÁČ, v oblasti Horský park, sa spustil len pred tromi mesiacmi a už dnes sa môže tento nový projekt prestížneho bývania pochváliť mimoriadnym záujmom kupujúcich. Tento projekt zaznamenal za krátky čas rekordy v predajnosti a v súčasnosti sú už všetky byty vypredané ešte pred jeho výstavbou.

Na slovenskom realitnom trhu môžeme považovať za veľkú raritu, kedy sa ponuka bývania okamžite stretne s požiadavkami a predstavami kupujúcich. Ponúk na kvalitné bývanie na dobrej adrese, v srdci prírody, v jednej z najpokojnejších a najtichších častí Bratislavy s dobrou občianskou vybavenosťou a všade prítomnou zeleňou chráneného parku Horský park, je nedostatok a keď sa objavia, sú vždy rýchlo predané.

To, že je dnes možné predať za krátky čas všetky byty a vyvrátiť fakt o stagnácii trhu s nehnuteľnosťami, sa za posledné obdobie podarilo bytovému komplexu Rezidencie MACHNÁČ. Lokalita mestskej časti Bratislava – Staré mesto sa bude môcť čoskoro pýšiť novým komplexom na nadštandardné bývanie, s ponukou 32-och slnečných priestranných bytov, ktorému sa za tri mesiace podarilo zaujať kupujúcich. Pred samotnou výstavbou komplexu Rezidencie MACHNÁČ na Drotárskej ulici, ktorá začala začiatkom júla, majú už všetky byty svojich majiteľov, ktorí si ich budú môcť preberať už v zime 2013.

„Jedinečnosť bývania v prestížnej lokalite chráneného parku Horský park a okolitých areálov Borovicový lesík zarezonovala medzi záujemcami neuveriteľnou rýchlosťou. Projekt Rezidencie MACHNÁČ sa dostal do povedomia ľudí prakticky okamžite, pretože možností na priateľské bývanie v tejto lokalite a zároveň v srdci prírody je v Bratislave nedostatok. Vzhľadom na vysoký záujem o byty v tejto lokalite, projekt Rezidencie MACHNÁČ pokračuje II. etapou. V týchto dňoch otvárame registráciu záujemcov. Pre veľký úspech projektu záujemcom odporúčam, aby nás kontaktovali ešte dnes, uviedol Norbert Hrnčiar, manažér predaja z maklérskej kancelárie PonukaByvania.sk.

Projekt Rezidencie MACHNÁČ s noblesou plní funkciu ambasádora zeleného bývania a jeho cieľom je uchovať dedičstvo krásnej okolitej prírody chránenej oblasti Horského parku. Toto územie patrí z historického hľadiska medzi najhodnotnejšie úpravy v Bratislave. Projekt vďaka svojmu konceptu spĺňa nároky a očakávania zákazníkov a kvalitu ich životného štýlu kladie na prvé miesto. Bývanie uprostred prírody a len tri minúty od centra mesta ponúka krásny výhľad na okolitú prírodu, z priľahlej Drotárskej cesty výbornú dopravnú dostupnosť do centra mesta i na diaľničný obchvat.

„Na projekte spolupracujeme so skúsenými odborníkmi a dôveryhodnými partnermi. Finančným partnerom projektu Rezidencie MACHNÁČ je Tatra banka a. s. Finanční investori STRABAG a Tatra real sú zároveň odbornými garantmi projektu. Generálnym dodávateľom stavby Rezidencie MACHNÁČ je spoločnosť ZIPP BRATISLAVA, s.r.o., ktorá nadväzuje na viac ako 40-ročnú tradíciu v stavebnom priemysle a v roku 2004 sa stala súčasťou koncernu STRABAG SE. Pri jeho výbere sme zohľadňovali predovšetkým odbornosť, spoľahlivosť a využitie technológií a materiálov, ktoré v konečnom dôsledku ocenia všetci majitelia bytov. Našou prioritou je ponúknuť budúcim obyvateľom rezidencií kvalitné bývanie. Priebeh výstavby budú môcť záujemcovia sledovať prostredníctvom web stránok www.tuchcembyt.sk, kde budú jej jednotlivé etapy zaznamenávané,“ uviedol Michal Mrník, zástupca investora Rezidencie MACHNÁČ.

O projekte Rezidencie MACHNÁČ:
Rezidencie MACHNÁČ ponúka bývanie v prírode v prestížnej lokalite mestskej časti Bratislava – Staré Mesto. Bytový komplex sa nachádza v tesnej blízkosti chráneného areálu Horský park, ktorého rozloha dosahuje 23 hektárov. Toto územie patrí z historického hľadiska medzi najhodnotnejšie úpravy v Bratislave a má charakter lesného parku s dubovo-hrabovým porastom doplneným o dreviny.

Štvorpodlažné bytové domy Borovica a Breza s ponukou 32 bytov sú navrhnuté tak, aby svojím architektonickým a farebným riešením harmonizovali s okolitým prostredím. Bývanie uprostred prírody v prestížnej lokalite centra mesta na kopci Machnáč ponúka krásny výhľad na okolitú prírodu, z priľahlej Drotárskej cesty výbornú dopravnú dostupnosť do centra mesta i na diaľničný obchvat, blízkosť komplexnej občianskej vybavenosti a rôznorodé možnosti aktívneho a pasívneho odpočinku.

Všetky byty v Rezidencie MACHNÁČ sú nadštandardne presvetlené a veľmi pekne priestorovo riešené s dôrazom kladeným na dostatok miesta, variabilitu jeho usporiadania a efektívnosť využitia. Bytové objekty majú bezbariérový prístup. Vlastníkom bytov je k dispozícií veľký počet parkovacích miest. Byty situované na prízemí objektov sú doplnené slnečnými terasami, ktoré rozšíria atraktívny relaxačný priestor pre vlastníkov jednotlivých bytov. Z hľadiska energetického kritéria sa rezidencie zaraďujú do energetickej triedy B, t. j. budovy s nízkou spotrebou energie.

Finančným partnerom projektu Rezidencie MACHNÁČ je spoločnosť Tatra banka a. s. Finanční investori STRABAG a Tatra real sú zároveň odbornými garantmi projektu.

Predajcom projektu je maklérska kancelária PonukaByvania.sk.