Rýchle pôžičky, krátkodobé pôžičky a online pôžičky

16.7.2013

BRATISLAVA 16. júla (WBN/PR) – Záujemcom o SMS online pôžičky ponúka prehľadné, transparentné a výhodné podmienky, s ktorými si môžu pôžičku vybaviť už behom 30 minút. Vďaka tomu zákazníci môžu svoje finančné problémy vyriešiť bez akéhokoľvek čakania.

V súčasnosti creditONE ponúka novým klientom možnosť vyskúšať si ako to funguje prostredníctvom bezúročnej pôžičky 50 € na 20 dní bez poplatkov, bez úrokov, bez navýšenia a bez ručitela.

Zároveň na svojom facebookovom profile creditONE ponúka prostredníctvom „pači sa mi – Like“ a „zdielania – Share“ informačneho bannera možnosť zapojiť sa každý týždeň do zlosovania o odpustenie tejto pôžičky.

Jedná sa teda o unikátnu možnosť požičať si 50 € na dvadsať dní, vrátit tiež iba 50 € bez úrokov, navýšenia či poplatkov a navyše ak ste fanúšikom creditONE.sk na facebooku máte možnosť získať túto sumu nenávratne.

Na čo sú vlastne dobré online pôžičky? Už ste zažili situáciu, kedy ste v období pred výplatou potrebovali najnutnejšie peniaze na živobytie? Zasiahla niekedy mimoriadna udalosť Váš rodinný rozpočet tak, že ste museli financovať niekoľko stoviek eur a hľadať peniaze inde (faktúra za energie, zdravotnícky zákrok)? Aj Vy ste niekedy riešili podobné záležitosti a hľadali možnosti, ako rýchlo získať peniaze?

Váš problém vyriešia rýchle krátkodobé pôžičky. Získajte peniaze veľmi rýchlo, často skoro okamžite vďaka rýchlym pôžičkám. Vďaka spoločnosti creditONE máte šancu získať až 350 EUR formou online pôžičky alebo SMS pôžičky. Pôžičky prostredníctvom textových správ fungujú jednoducho a prehľadne a ich splatnosť je až 30 dní. Za poplatok môžete využiť odloženie splácania pôžičky o ďalších 30 dní.

Chcete vedieť, ako ľahko získať online pôžičku od creditONE? Posuvným jazdcom si zvolíte, aká ma byť výška Vašej nebankovej pôžičky a doba splatnosti pôžičky. Pri pohybe jazdcom sa Vám automaticky zobrazuje, dokedy musíte splatiť pôžičku a aký je poplatok za poskytnutie pôžičky. Potom stačí kliknúť na tlačidlo „Požiadať o pôžičku“ a prejsť na online žiadosť. Podobne jednoducho prebieha vybavovanie SMS pôžičky. Ak Vás zaujíma, o koľko peňazí môže požiadať nový klient pri SMS alebo online pôžičkách, je to suma do 100 eur. Ak ešte nie ste klientom creditONE, musíte sa najprv zaregistrovať a podstúpiť overenie vlastníctva bankového účtu. Ak bude overenie majiteľa účtu úspešné, získate prístup do klientskej sekcie webu.

Spokojní klienti spoločnosti creditONE si môžu jednoducho požiadať o rýchlu pôžičku, a to prostredníctvom SMS správy alebo jednoduchej žiadosti vo Vašom účte. Dlhodobý klient má nárok na pôžičku až do výšky 350 eur. Po obdržaní žiadosti o pôžičku rozhodneme, či Vám nebankovú pôžičku poskytneme. Ak žiadosť o pôžičku schválime, dostanete peniaze na svoj účet už v priebehu 30 minút. Pretože najrýchlejšia online pôžička je priorita pre creditONE.

creditONE.sk znamená:
– Rýchlosť: creditONE využíva pre svoje online pôžičky overené technologické riešenie. To automaticky koordinuje postupy a prideľuje internetové pôžičky okamžite a presne. Vďaka tomu môžete mať svoje peniaze rýchlo a bez zdĺhavej administratívy.
– Pohodlie: Pre získanie rýchlej pôžičky stačí len vyplniť žiadosť o pôžičku. Nemusíte vôbec vstávať od počítača a pritom peniaze už môžete mať na svojom účte. Naše online pôžičky sú maximálne komfortné.
– Bezpečnosť: Rýchle pôžičky a proces ich získania je 100 % diskrétny. Zároveň vám na našom webe dáme všetky informácie na to, aby ste vedeli naše online pôžičky správne využiť a načas splatiť.
– Férový prístup: Pri využití rýchlych pôžičiek v spoločnosti creditONE získate prístup k svojmu užívateľskému profilu, zároveň máte možnosť kontaktovať našich poradcov a dostávať tak automatické e-mailové pripomenutie k platbám. Okrem toho si od nás môžete nechať zasielať informácie o výhodných ponukách.

Kontakt: www.creditONE.sk
Fincan s.r.o.
Adresa: Nedbalova 12, 811 01 Bratislava
Tel.: (02)210 25 010
e-mail: info@creditone.sk
skype: creditone.sk