SATRO s.r.o. oslavuje 20 rokov svojej existencie

16.11.2012

BRATISLAVA 16. novembra (WBN/PR) – Spoločnosť SATRO s.r.o., operátor káblovej televízie a vysokorýchlostného internetu, oslávila 20. výročie svojho vzniku a pôsobenia na telekomunikačnom trhu. Spoločnosť SATRO s.r.o. vznikla v roku 1992. V súčasnosti je jednou z najinovatívnejších spoločností na Slovensku. Zameriava sa najmä na zabezpečovanie televízneho, rozhlasového signálu a vysokorýchlostného internetu pre domácnosti nielen na celom území západného Slovenska, ale už aj vo vybraných mestách stredného a východného Slovenska.

„Ako prvý operátor káblovej televízie SATRO s.r.o. začalo v roku 2004 vysielať televízne a rozhlasové programy v digitálnom prevedení,“ povedal zakladateľ spoločnosti a jej majiteľ František Kadúch a pokračoval: „Okrem toho ponúkame a neustále inovujeme dátové služby na báze širokopásmového vysokorýchlostného internetu. Naša spoločnosť v súčasnosti poskytuje nový typ služby bezdrôtový vysokorýchlostný internet pod názvom SATRO 12G „vzdušná optika“ už nielen v západoslovenskom regióne ale aj v stredo a východoslovenskej oblasti. Ide konkrétne o mestá Banská Bystrica, Zvolen a Žiar nad Hronom. Na východe republiky sú to Košice.“

Pri príležitosti 20. výročia založenia spoločnosť pripravila od 14. novembra nový web s moderným dizajnom a hlavne prehľadnejší a zrozumiteľnejší. Okrem toho je pripravený nový imidžový spot. Jeho hlavnou myšlienkou je pripomenúť zákazníkom vylepšenia a inovácie a vyzdvihnúť fakt, že SATRO s.r.o. je aj naďalej čisto slovenská firma s rodinnými tradíciami.

Spot sa nachádza na adrese:
http://www.satro.sk/clanok/aktuality/spolocnost-satro-oslavuje-20-rokov-od-jej-zalozenia/

Zákazníkov však budú zaujímať aké novinky a akcie spoločnosť pre nich pripravuje. Už na december tohto roku spoločnosť SATRO s.r.o. pripravuje zaradenie nových staníc do svojich programových ponúk digitálnej televízie ako aj akcie na programové balíky a vysokorýchlostný internet. Bližšie informácie sa zákazníci dozvedia už o niekoľko dní.

Všetky dôležité informácie o aktuálnych akciách je možné získať práve na novej stránke www.satro.sk, alebo na zákazníckej linke 0850 311 000 v cene miestneho hovoru. Spoločnosť SATRO s.r.o. nájdete aj na sociálnej sieti facebook, na adrese: http://www.facebook.com/SATRO.digitalna.televizia.internet