UPC ponúkne predaj prijímacích zariadení a prenájom modemov

14.2.2013

BRATISLAVA 14. februára (WBN/PR) – Spoločnosť UPC od 1. marca uvádza zároveň prenájom modemov pre nových internetových užívateľov. BRATISLAVA 14. februára (WBN/PR) – Spoločnosť UPC BROADBAND SLOVAKIA, najväčší káblový operátor na Slovensku, od 1. marca ponúkne zákazníkom svojich služieb možnosť kúpy zariadení na príjem televíznych, internetových či telefónnych služieb do osobného vlastníctva. Spoločnosť UPC týmto vychádza v ústrety zákazníkom, ktorí preferujú jednorazovú platbu alebo kúpu set top boxu, modemu, wifi routru, CA modulu či telefónneho prístroja, pred prenájom či zapožičaním.

Zákazníci, ktorí uprednostňujú prenájom prijímacích zariadení, si ich naďalej budú môcť prenajímať za fixný mesačný paušál na dobu využívania jednotlivej služby, tak ako doteraz. Rovnako, ako je to v ponuke ostatných operátorov, predajná cena jednotlivých zariadení, ako i mesačné nájomné, je rozdielna v závislosti od typu zariadenia.

Prenájom modemov a wifi routrov od 1. marca 2013: Spoločnosť UPC od 1. marca uvedie zároveň prenájom modemov a wifi routrov pre nových užívateľov internetovej služby UPC Fiber Power. Cena prenájmu modemov je 1,9€ resp. 2,9€ v závislosti od typu zariadenia. Fixný mesačný paušál za prenájom modemov značky Arris, Emta a Motorola je 1,9€, a mesačné nájomné za WiFi router značky Cisco je 2,9€. Cena za internetové služby ostáva bez zmeny a aj po zavedení prenájmu modemov naďalej patrí medzi cenovo najvýhodnejšie ponuky na trhu internetového pripojenia. Ceny prenájmov v rámci jednotlivých predajných kampaní sa riadia podmienkami kampaní až do uplynutia doby viazanosti.

Ceny za predaj a prenájom prijímacích zariadení od 1.3.2013 (všetky ceny sú uvedené s DPH):
Zariadenie Cena za predaj Cena prenájmu Set top box Handan CV-5000 CINX (základný box) 70 € 1,9 € Set top box CV-7000 HD (HD box) 80 € 2,9 €Set top box CV-6000 DVR (DVR box)-2,9 €Kaon KCF-B3000HCO DVR (HD DVR box)200 €4,9 €CA modul80 €2,9 €ED modem (Arris, Emta, Motorola)70 €1,9 €WiFi router (Cisco EPC3925)90 €2,9 €

Ak zákazník využije možnosť kúpy zariadenia, toto zariadenie bude môcť využívať bez časového obmedzenia. To znamená, že aj po skončení ročnej či dvojročnej viazanosti na využívanie jednotlivých služieb, užívateľ nepotrebuje kupovať nové, ale môže naďalej využívať vlastné zariadenie. Na jednu televíznu službu môže užívateľ kúpiť najviac dve prijímacie zariadenia, t.j. dva set top boxy či rekordéry, alebo dva CA moduly.

Spoločnosť UPC BROADBAND SLOVAKIA je najväčším káblovým operátorom na Slovensku, ponúkajúcim televízne, internetové a telefónne služby prostredníctvom optickej káblovej siete v 41 mestách. Digitálna káblová televízia UPC DIGITAL ponúka v súčasnosti viac ako 130 televíznych programov všetkých žánrov vrátane HD staníc, internetová služba UPC Fiber Power umožňuje prenos dát s rýchlosťou až do 120 Mb/s, a telefónna služba UPC Telefón ponúka volania za výhodné ceny, vrátane neobmedzených bezplatných hovorov v sieti UPC.

Viac informácii o službách a zariadeniach ponúkaných spoločnosťou UPC záujemcovia získajú na internetovej stránke www.upc.sk, telefónnej infolinke 02 594 22 222, na profile UPC na Facebooku, alebo osobne na zákazníckych strediskách.