VÚB Leasing prináša výhodné financovanie automobilov ŠKODA

5.9.2013

BRATISLAVA 5. septembra (WBN/PR) – VÚB Leasing prichádza s exkluzívnou jesennou kampaňou Flexiauto, prostredníctvom ktorej si klienti môžu zaobstarať akékoľvek nové motorové vozidlo značky ŠKODA so zvýhodnenou úrokovou sadzbou už od 2,99% ročne. Súčasťou ponuky platnej do konca roka je flexibilné splácanie lízingu či úveru, ako aj možnosť získať kreditnú kartu Autokarta, ktorá prináša výhody pri nákupe pohonných hmôt a spotrebných tovarov a služieb.

Záujemcovia o kúpu nového vozidla z modelového radu značky ŠKODA, môžu do 31. decembra 2013 využiť zvýhodnené financovanie Flexiauto od spoločnosti VÚB Leasing. Tá ponúka lízing aj úver s atraktívnou úrokovou sadzbou už od 2,99% ročne a možnosťou výberu rovnomerného alebo nerovnomerného splácania až na dobu päť rokov. Výška mesačnej splátky je počas celej doby rovnomerného splácania rovnaká, pričom akontácia (resp. prvá platba úveru) začína na hranici 20%. Pri nerovnomernom splácaní môže byť prvá platba vo výške 20-50% z obstarávacej ceny motorového vozidla, ďalších 50-20% klient postupne uhradí v 35-tich mesačných lízingových alebo úverových splátkach. Posledných 30% môže vyplatiť po troch rokoch jednorazovo alebo rozložiť si ich splácanie na ďalšie dva roky, prípadne túto časť splatiť z predaja vozidla.

„Okrem výhodného prefinancovania novej ŠKODY môžu klienti počítať s lepšími poistnými podmienkami pri PZP, havarijnom poistení ako aj pri pripoistení čelného skla a náhradného vozidla. Zároveň majú možnosť získať kreditnú kartu Autokarta, ktorá im z každej platby za palivo vráti späť tri percentá a jedno percento z ostatných nákupov,“ hovorí Branislav Kováčik, generálny riaditeľ VÚB Leasing. Výhody produktu Flexiauto sa vzťahujú na všetkých, ktorí dnes vlastnia motorové vozidlo inej značky ako ŠKODA, resp. nie sú vlastníkmi žiadneho automobilu. Podmienkou pre uplatnenie akcie je objednanie motorového vozidla značky ŠKODA u dílera najneskôr v posledný deň tohto roka. Ponuka je dostupná tak pre fyzické ako aj právnické osoby.

O zvýhodnené financovanie Flexiauto môžu záujemcovia požiadať u ktoréhokoľvek dílera značky ŠKODA, na všetkých pobočkách VÚB banky alebo priamo na pracoviskách VÚB Leasing. Fyzickej osobe stačí predložiť len občiansky a vodičský preukaz a výpis z bankového účtu za posledný mesiac. Podnikatelia či právnické osoby predkladajú aj kópiu živnostenského listu alebo výpisu z obchodného registra a kópiu osvedčenia o pridelení DIČ a IČ DPH.

VÚB banka je členom medzinárodnej bankovej skupiny Intesa Sanpaolo, ktorá má zastúpenie vo viac ako 40 krajinách po celom svete. Ako jediná slovenská banka patrí podľa magazínu Global Finance medzi desať najbezpečnejších bánk strednej a východnej Európy a je aktuálnou držiteľkou ocenenia Najlepšia banka na Slovensku od magazínu EMEA Finance.. Svoje služby na Slovensku poskytuje prostredníctvom siete 200 retailových pobočiek, 32 firemných pobočiek a 11 hypotekárnych centier. Banka zároveň prevádzkuje aj jednu pobočku v Českej republike.

Martin Šimko, autor článku
Martin Šimko

Autor je marketingový riaditeľ maklérskej spoločnosti HEUREKA Brokerage & Consulting, s. r. o. Pracuje ako projektový manažér internetových stránok o poistení a riešení online poistenia.

Zobraziť články >