Zastavte rast cien! Usporte s novou kuriérskou službou

24.6.2013

BRATISLAVA 24. júna (WBN/PR) – V poslednom čase sa stále viac klientov pošty sťažuje na zvyšovanie cien. Navyše komfort a služby spojené s posielaním zásielok sa už rovnakým tempom nezvyšujú.

Existujú však spôsoby, ako ušetriť stovky eur mesačne. E-shopom, podnikateľom i bežným ľuďom tak svitá na lepšie časy. V konečnom dôsledku ušetrí i spotrebiteľ.

Firmy postupne nachádzajú riešenia u kuriérskych spoločností, ktoré pri neporovnateľne vyššom komforte poskytujú často lepšiu cenu dodaných služieb. Jednou z obľúbených kuriérskych spoločností je aj GPC Parcel Services (http://www.gpc-ps.sk/).

Spoločnosť má prehľadne stanovenú cenovú politiku, pri ktorej si každý rýchlo spočíta výhodnosť zmeny dodávateľa. Ceny za prepravu balíkov sa pohybujú v závislosti od zasielaných denných objemov.

Zazmluvnená firma napríklad za 3kg balík doručený do 24 hodín zaplatí od 2,49 eur bez DPH* (http://www.gpc-ps.sk/dopytovy-formular.html). Balíky je možné poslať aj na dobierku za príplatok od 0,69 eur.

„Pripravené balíky nemusím zaniesť na poštu, vypísať hárok a odstáť radu. Jednoducho vytvorím štítok v dodanej aplikácii a kuriér sa pre balíky zastaví na našej adrese,“ podelil sa s konkrétnymi skúsenosťami majiteľ e-shopu hollistershop.sk, ktorý služby využíva už vyše roka. „Zmenu v žiadnom prípade neľutujem, ušetrila mi veľa peňazí. Už len za prejazdený benzín a čas som draho platil. Tie peniaze radšej investujem do reklamy a získavam nových zákazníkov.“ dodal.

GPC PS sa však nezameriava len na korporátnu klientelu, poskytuje nadštandardné služby doručovania i bežným ľuďom. Okrem vnútroštátnej prepravy je možné využiť aj export balíkov do zahraničia.

Ďalší spôsob ako ušetriť peniaze je podľa podnikateľov výhodný nákup obalového materiálu. V tomto sektore zaznamenáva rapídny rast firma AGIRA PLUS (http://www.agira.sk). Tá dodáva široké spektrum pomôcok a materiálov po celom Slovensku. Vhodnou kombináciou poskytovateľa kuriérskych služieb a dodávateľa obalových materiálov tak môžete ušetriť až stovky eur mesačne.

*Cena je len za prepravu a nezahŕňa mýtny a palivový poplatok.

Daniela Petlušová, autor článku
Daniela Petlušová

Autorka článku pracuje ako upisovateľ pre cestovné poistenie, poistenie majetku, zodpovednosti za škodu, stavebného a montážneho poistenia v slovenskej pobočke poisťovacej spoločnosti QBE Insurance (Europe) Limited.

Zobraziť články >