Zľavy na internete trochu inak – Kuponovnik.sk

8.2.2012

BRATISLAVA 8. februára (WBN/PR) – Nie, nejedná sa o ďalšiu mutáciu zľavových serverov či pôvodného Grouponu.

Kuponovnik.sk je skutočne iný. Kuponovnik.sk ponúka zľavy skutočne pre každého. A to zdarma.

Ako funguje portál Kuponovnik.sk?

Kuponovnik.sk ponúka zľavové kupóny, ktoré je možné uplatniť v internetových obchodoch.

Väčšina ľudí sa pri nakupovaní na internete stretla s kolónkou „Vložiť zľavový kupón“. Túto možnosť ušetriť pri nákupe však využíva pomerne málo ľudí. Dôvod je jednoduchý. Takmer nikto nevie, kde tieto zľavové kupóny či kódy získať.

Kuponovnik.sk túto situáciu rieši veľmi elegantne. Dnes môžu ľudia nájsť zľavové kupóny na jednom mieste, na jednom portáli. Kuponovnik.sk však prináša podstatné výhody aj pre online predajcov.

Prevádzkovatelia internetových obchodov môžu vďaka Kuppnovniku získať:

• nových zákazníkov

• vracajúcich sa zákazníkov

• lepšie postavenie vo výsledkoch vyhľadávania v Google

Kuponovnik.sk bol inšpirovaný webom Fatwallet.com. Na tomto portáli a na jemu podobných službách sa zistilo, že takéto weby vyhľadávajú a používajú najmä ľudia, ktorí sú pripravení nakupovať.

Kuponovnik.sk tak slúži ako posledný impulz pre nakupovanie. Pokiaľ má konkurencia na Kuponovniku zverejnení zľavový kód, zákazník sa s vysokou pravdepodobnosťou rozhodne využiť jej služby.

Vloženie zľavového kupónu na Kuponovnik.sk je jednoduché. Na webe stačí kliknúť na Pridaj kupón a vyplniť krátky formulár.

Pridanie zľavového kupónu na Kuponovnik.sk má význam aj z pohľadu umiestnenia webu či eshopu vo výsledkoch vyhľadávania. Ak byť eshop na popredných pozíciách v Google, Kuponovnik mu v tomto úsilí pomôže.

Každý kupón zverejnení na Kuponovnik.sk obsahuje spätný odkaz, ktorý je v optimalizácii pre vyhľadávače (SEO) nesmierne cenený.

Ako môže Kuponovnik.sk využiť bežný internetový užívateľ?

Využitie zľavových kódov z Kupónovníka je ľahké a rýchle. Prvým krokom je návšteva stránky www.kuponovnik.sk. Následne si užívateľ zvolí kategóriu zľavy či eshopu, kde chce nakupovať so zľavou. Z ponuky si vyberie zľavu konkrétneho obchodu a skopíruje si zľavový kód.

Množstvo zľavových kódov sú bežné slová, takže je možné si ich ľahko zapamätať. Bez nutnosti poznačiť si kód písomne.

Každý zľavový kód je možné vložiť pri objednávke v internetovom obchode. Kód sa vloží do špeciálnej kolónky, s ktorou je väčšina ľudí nakupujúcich na internete pomerne dobre zoznámených.

Doteraz však mali obmedzené možnosti využiť zľavy v eshopoch. Nájsť zľavové kupóny pred spustením Kuponovnika bolo zložité.

Dnes je svet zliav a zľavových kupónov oveľa prehľadnejší a jednoduchší. A to všetko vďaka Kuponovniku.

Kuponovnik.sk je horúcou novinkou slovenského internetu. Do plnej prevádzky bol spustený iba nedávno, 9. januára 2012.