Poistenie finančnej straty pri totálnej škode na vozidle GAP

Poistenie finančnej straty pri totálnej škode na vozidle GAP

Havarijné poistenie Vám zaručí plnenie len vo výške trhovej ceny vozidla po odpočítaní spoluúčasti za ukradnuté alebo totálne rozbité vozidlo. Nezáleží na tom, či kupujete auto za hotové alebo na leasing, poistné plnenie z poistenia finančnej straty pri totálnej škode dostanete priamo vy, a to aj v prípade nadobudnutia auta na leasing.
Poraďte sa s nami
Ozveme sa vám čím skôr
Finančná strata pri totálnej škode vozidla
Keď súčet Vami uhradených splátok a poistného plnenia z havarijného poistenia nepokryje leasingovej spoločnosti náklady vynaložené na obstaranie vozidla, bude tento rozdiel - dlh, požadovat od Vás - leasingového nájomcu. Poistenie obstarávacej ceny Vás najlepšie ochráni pred dlhom v leasingovej spoločnosti, pretože poistné plnenie pokryje Váš možný dlh v prípade totálnej škody alebo odcudzenia. V priemernom prípade poistné plnenie pokryje tiež akontáciu na nové vozidlo.
Kliknutím na akýkoľvek link/funkcionalitu kdekoľvek na tejto webovej stránke nám dávate Váš výslovný a automatický súhlas s používaním cookies na uloženie informácií vrátane prvého cookie, ktorý bol vytvorený pri otvorení tejto webovej stránky a rovnako vyslovujete súhlas s podmienkami použitia stránok poistenie.sk. Viac informácií...